Warsztaty robotyki

Ożyw swoją wyobraźnie. Ożyw swoje zabawki . Czyli warsztaty robotyki!

Czy skrycie nigdy nie marzyłeś o tym by Twoja ulubiona maskotka pobawiła się z Tobą, by Twój superbohater wstał i zaprosił Cię do wspólnego ratowania świata? Czy nie masz już dość poruszania swoja zabawką i podkładania jej głosu? Może Twojej zabawce brakuje serca?

Warsztaty robotyki są to 1,5 godzinne spotkania, które odbywają się raz w tygodniu.  Podczas nich dowiesz się, jak  tchnąć w swojego robota życie dzięki sercu, czujnikom dotyku i koloru oraz silnikom. Dokonasz tego używając , jak również swojego własnego kreatywnego myślenia.  Podczas jednych zajęć zbudujesz, zaprogramujesz i pobawisz się swoim dziełem. Korzystamy z zestawów LEGO Mindstorms Wynalazca Robotów, LEGO Mindstorms EV3, LEGO Spike Prime oraz LEGO Boost. Zajęcia prowadzimy na bazie naszych autorskich projektów, których nie udostępniamy nigdzie. W razie problemów możesz liczyć na pomoc naszych wykwalifikowanych osób prowadzących.

Możesz być pewny, że zabawki dostarczą Ci dużo rozrywki. Nasze roboty sumo świetnie sprawdzają się w walkach, a samochody w wyścigach. Możesz też spróbować strzelać do tarczy przy pomocy węża. Bywają też roboty, które są grami same w sobie. Wyobraź sobie, że możemy stworzyć takiego robota, który, gdy ukryjemy pod jednym z trzech kubeczków kulkę będzie potrafił pomieszać te kubeczki i starać się oszukać nas co do położenia naszej kulki. Czy uda Ci się wygrać z robotem?

Na ostatnich zajęciach stworzyliśmy roboty sumo. Rozegrała się prawdziwa, zaciekła walka między zawodnikami. Każdy starał się aby jego zderzak był najmocniejszy i najlepszy.  Poziom był bardzo wyrównany. Ty też możesz do nas dołączyć i tworzyć swoje własne konstrukcje.

Serdecznie zapraszamy!

Nasze zajęcia prowadzimy w następujących miejscowościach:

  • Wyszków (SP1, SP2, SP3, SP5, JSP)
  • Pułtusk (SP1, SP4)
  • Maków Mazowiecki (SP1, SP2)
  • Różan (GOUK)
  • Rzewnie (GCK)